Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Výcvik psů všech plemen a hlídání v rodinném prostředí

Výcvik dle požadavků klienta

 

Není nezbytně nutné mít pejska ,vycvičeného dle zkušebního řádu a mít s ním splněny různé pracovní zkoušky. Stačí, aby uměl základní cviky např. K NOZE, LEHNI, ZŮSTAŇ.... a v neposlední řadě také povel KE MNĚ. Cvik, který je jeden z nejdůležitějších a v praktickém životě se zajisté stává nepostradatelným. Zvládnutím tohoto povelu se můžete vyhnout zbytečným problémům - vběhnutí psa pod jedoucí auto, útěk za zvěří (zde hrozí nebezpečí zastřelení psa myslivcem) apod.

Určitě je příjemné strávit procházky v klidu a domů se vracet spokojeni VY i Váš pes. Pejsek jde poslušně vedle Vaší nohy, netáhne, po odepnutí z vodítka nemáte potíže ho přivolat, i když v dálce uvidí další se venčící psy.

 

Nemůžeme opomenout ani socializaci. Slušně vychovanému psu nedělá problém čekat u Vašeho stolu např. v restauraci, hospůdce a přitom nemusíte mít obavy, že opusinkuje personál a přivítá každého hosta "z očí do očí". smiley

 

Chcete-li strávit se svým psem krásný a pohodový život a máte-li problém s jeho výchovou - nebojte se ho svěřit zkušenému instruktorovi. Rádi Vám pomůžeme!

 

 

 

 

  • Délka výcviku je individuální, zahrnuje i rady majiteli, jak správně provádět již naučené cviky.
  • Na věku psa nezáleží, ale doporučujeme začít s výchovou již od štěněte v 3-4 měsících.
  • Ceny jsou smluvní.

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist